Ubytovanie - Kúpele Bojnice

Návštevníci sa tu môžu ubytovať v rôznych liečebných domoch.

Liečebný dom LYSECNachádza sa v malebnom prostredí kúpľného parku Bojnických kúpeľov. Nachádza sa v ňom 135 dvojlôžkových izieb. Liečebný dom Lysec má vlastnú Balneoterapiu a spojovacou chodbou je prepojený s liečebným domom Mier. Tiež je prepojený s bazénovým komplexom a saunovým svetom.

Liečebný dom BANÍKPatrí medzi staršie postavené liečebné domy Bojnických kúpeľov. Poskytuje jedno a dvojlôžkové izby. Podobne ako Liečebný dom Lysec má vlastnú Balneoterapiu. V liečebnom dome Baník sa môžu hostia medzi procedúrami zastaviť v knižnici, kaviarni, dennom bare a v spoločenskej miestnosti.

Liečebný dom MIERHistória Liečebného domu Mier siaha až do 16. storočia. Všetko poskytuje pod jednou strechou. Cez voľný čas môžu hostia navštíviť kaplnku, knižnicu, kaviareň, cukráreň a herňu.

Liečebný dom LUXPoskytuje 1 a 2 – posteľové izby. Stravu a procedúry má zabezpečenú v 50 metrov vzdialenom liečebnom dome Mier.

Liečebný dom SLÁVIAJe penzión 1. Kategórie. Umožňuje sa ubytovať v 1 a 2- lôžkových izbách. 50 metrov vzdialený liečebný dom Mier zabezpečuje procedúry a stravovanie.

Liečebný dom GABRIELAJe to penzión 1.kategórie. V pár metrov vzdialenom liečebnom dome Baník má zabezpečenú stravu a všetky procedúry. Ponúka jednolôžkové a dvojlôžkové izby.

Liečebný dom TRIBEČPonúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách. Je to penzión 1. Kategórie. Stravovanie a procedúry sú poskytované v liečebnom dome Mier.

Liečebný dom ZOBORKapacita je 7 dvojposteľových izieb. Stravovanie a procedúry sa podávajú v liečebnom dome Baník.

Liečebný dom KĽAKJe to penzión 1.kategórie. Poskytuje 2-lôžkové izby. Stravovanie a procedúry poskytuje v približne 50 metrov vzdialenom liečebnom dome Mier.

Liečebné domy LEKNÍN A PONIKLEC

Patria do 2. kategórie. Stravovanie a procedúry sú poskytované v liečebnom dome Mier. V Liečebnom dome Leknín sa návštevníci môžu ubytovať len v mesiacoch júl a august, pre klientov zdravotných poisťovní s poukazom skupiny B.